kontakt
ul. I Brygady 35
73-110 Stargard Szczeciński
tel./fax
(+48) 091 834 70 41
(+48) 091 834 70 43
stargard@kuca.com.pl
Koleją do przyszłości
Witamy na oficjalnej stronie KUCA Spółka z o.o.

KUCA Spółka z o.o. należy do czołowych producentów osprzętu sieci trakcyjnej w Polsce. Długoletnia i aktywna obecność na rynku przyczyniała się do poszerzenia zakresu działalności o produkcję m.in. specjalistycznych naczep niskopodwoziowych oraz zbiorników różnego typu i przeznaczenia. Spółka świadczy również usługi z zakresu budowy i modernizacji infrastruktury kolejowej, remontów obiektów kolejowych oraz prac stoczniowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak zaspokoić wymagania naszych klientów. Posiadana wiedza pozwala nam na śmiałe wyznaczanie sobie nowych celów oraz ich realizację, która przynosi satysfakcję całemu zespołowi jak i naszym kontrahentom. Podejmowane wyzwania wpływają na rozwój spółki, a tym samym na polepszenie jakości oferowanych produktów i świadczonych usług na terenie Polski i UE.

Jako jedyni na rynku polskim zajmujemy się produkcją osprzętu przystosowanego do Kolei Dużych Prędkości. Innowacyjny osprzęt powstał dzięki współpracy z AGH W Krakowie oraz PKP PLK S.A.

Z przyjemnością podejmiemy rozmowy w celu współpracy. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres e-mail: stargard@kuca.com.pl.

aktualności | firma | oferta | galeria | pobierz | kontakt